صفحه اصلی کارنامه نخستین همایش معرفی دُرج عضویت در باشگاه تماس با ما
طبقه بندی
لینک های مفید
اخبار
 
مصلای تهران،میزبان یک نمایشگاه کتاب می‌شود
(خبر)
۱۳۹۵/۰۸/۰۵,۰۸:۰۲     (نسخه قابل چاپ)
اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب، همزمان با هفته کتاب از 24 تا 28 آبان ماه در شبستان مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‏‌شود.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام برگزارکنندگان، در این رویداد فرهنگی و اقتصادی صرفاً کتابفروشان (در اشکال سنتی و جدید)، موزعان و پخش‌کنندگان کتاب و صنایع و خدمات وابسته به پخش و فروش کتاب حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه علاوه براینکه محلی برای تعاملات میان فعالان عرصه پخش و فروش صنعت  نشر فراهم می‏‌کند، جاذبه لازم را برای دو حلقه دیگر نشر یعنی تولیدکننده (ناشران) و مصرف‌کننده (استادان دانشگاه، دانشجویان، پژوهشگران، عموم مردم و...) خواهد داشت.

 گفته شده است،هدف غایی نمایشگاه، تکرار بستر فروشگاهی نیست و  همان‌طور که از عنوان آن برمی‌آید، رویکردی تخصصی را مدنظر قرار داده است، هرچندکه امکان فروش را صرفاً برای کتابفروشان حاضر در نمایشگاه منع نمی‌کند و قصد دارد فرصت حضور در نمایشگاه را برای کتابفروشان و پخش‌کنندگان کتاب که تاکنون دسترسی کمتری به این امکان داشته‌اند، فراهم آورد.

حسین صفری دبیر اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب است که پیش از این در دوره‏‌های متعددی از نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی و کتاب، مسئولیت‌های اجرایی و حضور داشته است.

اولین نمایشگاه تخصصی پخش و فروش کتاب، با سرمایه‌‏گذاری بخش خصوصی، مشارکت مصلای تهران و حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌‏شود و بسترها و مجاری مهمی را برای همکاری و تعامل با نهادهای صنفی در حوزه نشر تعریف کرده است که جزئیات بیشتر آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع خبر : خبرگزاری ایسنا  


ارسال نظر

نام :    
پست الکترونیکی :   
متن نظر :  

 

اسپانسرها